www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Justyna * * * *

al. Jana Pawła II 70, 31-571 Kraków
telefon: 12 649-80-00, fax: 12 643-02-22,
Ilość miejsc: 126

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
01.04 - 31.10
Pokój 1-osobowy
295,- PLN
Pokój 2-osobowy
360,- PLN
Pokój 3-osobowy
420,- PLN
Apartament
495,- PLN
Dostawka
50,- PLN
1.11 - 31.03
Pokój 1-osobowy
230,- PLN
Pokój 2-osobowy
270,- PLN
Pokój 3-osobowy
330,- PLN
Apartament
395,- PLN
Dostawka
50,- PLNklimatyzacjaw pokojach TV-SATdostęp do internetuw pokojach telefonparkingprzystosowanie dla osób niepełnosprawnychakceptacja zwierzatkawiarnia, drink barrestauracja
sala konferencyjnabankiety, przyjęciaakceptacja kart kredytowychkantor, wymiana walutwinda


Hotel Justyna położony jest w cichej i spokojnej części Krakowa, na skraju Parku Lotników Polskich,w niedalekiej odległości zarówno od zabytkowego Starego Miasta, jak i starej części Nowej Huty - dzielnicy będącej historycznym odzwierciedleniem czasów PRL'u i kolebką architektury socrealistycznej. Otoczenie rozległego parku sprzyja relaksowi, a bliskie sąsiedztwo centrów rozrywki, muzeów, kin, obiektów sportowych dają niezliczone możliwości aktywnego wypoczynku.
Hotel Justyna oferuje Państwu 58 wygodnych, przytulnych, klimatyzowanych pokoi z telewizją satelitarną, bezpłatnym, bezprzewodowym dostępem do internetu oraz bezpłatnym, monitorowanym parkingiem.
Hotel pozbawiony jest barier, które utrudniałby korzystania z niego Gościom niepełnosprawnym. Mile widziani są Goście ze swoimi czworonożnymi pupilami.
Restauracja, bar, kawiarnia letnia z miejscem do grillowania to miejsca, które dzięki profesjonalnej obsłudze zaspokajają kulinarne apetyty Gości. Smaku potrawom dodaje woda mioceńska, której używa się do przygotowania posiłków. W hotelowych salach można zorganizować konferencje, szkolenia jak i różnorakie imprezy okolicznościowe, takie jak bankiety, spotkania rodzinne, wesela.
Zapraszamy serdecznie.