www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Holiday Inn Kraków City Center * * * * *

ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków
telefon: 12 619-00-00, fax: 12 619-00-05,
Ilość miejsc:

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.
klimatyzacjadostęp do internetuw pokojach TV-SATrestauracjasala konferencyjnaparkingw pokojach telefonakceptacja kart kredytowychprzystosowanie dla osób niepełnosprawnych


Stylowy hotel Holiday Inn Kraków City Center***** jest położony w samym centrum starego miasta, w pobliżu zabytkowego Rynku Głównego, 500 m od głównej stacji kolejowej i największego centrum handlowego oraz w odległości 15 km od lotniska w Balicach. Hotel w swojej ofercie posiada 154 komfortowe, klimatyzowane pokoje, w tym 3 pokoje Executive Studio i 27 pokoi Executive. Wszystkie pokoje posiadają darmowy dostęp do Internetu.
Holiday Inn Kraków City Center oferuje swoim gościom 5 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 206 m2, wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt audiowizualny oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotelowa restauracja Bom Fogo oferuje wyśmienite potrawy kuchni śródziemnomorskiej, które dostarczą niezwykłych wrażeń kulinarnych, a Reflections Lobby Bar & Café to znakomite miejsce na spotkanie biznesowe jak i towarzyskie.