www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
BEST WESTERN Hotel Galicya * * *

ul. Rzemieślnicza 4, 30-403 Kraków
telefon: +48 12 269-07-72, fax: +48 12 269 15 60,
Ilość miejsc: 157

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.


Ceny dostępne na stronie internetowej obiektu lub telefonicznie.


parkingdostęp do interneturestauracjaw pokojach TV-SATw pokojach telefonakceptacja kart kredytowychsala konferencyjnabankiety, przyjęcia


Best Western Galicya to komfortowy hotel zlokalizowany w dzielnicy Podgórze, znanej z ciekawych zabudowań miejskich oraz siedzib licznych firm, które chętnie lokalizują tutaj swoje biura. Hotel BW Galicya stawia na wysoką jakość usług. Możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami gości, którzy wyrażają zadowolenie z pobytu w naszym hotelu - m. in. na największej internetowej platformie turystycznej świata - TripAdvisor, gdzie uzyskaliśmy 4 na 5 możliwych gwiazdek. Ten wynik jest dla nas uznaniem wysiłków, a dla Państwa gwarantem dobrego wyboru, jeszcze przed przekroczeniem progu hotelu.
Chęć nieustannego doskonalenia się sprawiła, że od 01.03.2013 r. staliśmy się członkiem największej rodziny hotelowej na świecie - sieci Best Western. Łączy ona ponad 4000 hoteli, które wyróżnia niezmiennie wysoki standard warunków pobytu i obsługi gości. Jednocześnie każdy hotel z rodziny Best Western, w tym Hotel Galicya, jest niezależnie zarządzany, co dla Państwa oznacza wysoką dbałość o szczegóły i dopasowanie do warunków lokalnych.
Oferujemy:
jakość ogólnoświatowej sieci Best Western (w tym obsługa gości wg jej autorskiego programu "I Care"), zadowolenie z pobytu - Certyfikat Doskonałości TripAdvisor, bezpłatne Wi-Fi, stanowisko komputerowe z internetem, duży parking, obsługę doskonale posługującą się j. angielskim, pokoje Family (a w nich na życzenie: łóżeczko, wanienka, mata antypoślizgowa do brodzika, pościel dziecięca, kolorowanki, książeczki i zabawki)- posiadamy Certyfikat Hotelu Przyjaznego Rodzinie, prasę codzienną w holu, system rezerwacji on-line, doskonałe posiłki Restauracji Galicya, przynależącej do hotelu.


BEST WESTERN Kraków Old Town
Hotel RT Regent