www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Express by Holiday Inn * * *

ul. Opolska 14, 31-323 Kraków
telefon: +48 12 61-45-700, 61-45-800, fax: +48 12 61-45-701, 61-45-763,
Ilość miejsc: 370

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Opłata za pokój
Cena w PLN
pokój 1-osobowy
od 220 - 250,- PLN
pokój 2-osobowy
od 270 - 300,- PLN

W cenie zawarte jest śniadanie bufetowe oraz podatek VAT. Taksa turystyczna nie jest wliczona w cenę.


klimatyzacjabarrestauracjasala konferencyjnaparkingwindaprzystosowanie dla osób niepełnosprawnychw pokojach telefonw pokojach TV-SAT
dostęp do internetuakceptacja kart kredytowychakceptacja zwierzat


Zapraszamy Państwa do nowoczesnego i komfortowego Hotelu Express by Holiday Inn*** w Krakowie, działającego od 2003 r. Krakowski Hotel należy do znanej sieci Express by Holiday Inn, zarządzanej przez największą firmę hotelarską na świecie - InterContinental Hotels Group.

Obiekt jest przeznaczony zarówno dla turystów jak i osób podróżujących służbowo, indywidualnie lub grupowo. Hotel oferuje wysoką jakość usług w zamian za umiarkowaną cenę. Znajdą u nas Państwo 182 nowoczesne, klimatyzowane dwuosobowe pokoje z łazienką (typu twin - z dwoma osobnymi łóżkami oraz typu double - z łożem małżeńskim i rozkładaną sofą). Część z nich jest przeznaczona tylko dla osób niepalących, obiekt posiada również pokoje dla osób niepełnosprawnych a także pokoje łączone. Na wyposażeniu każdego pokoju znajduje się m.in.: telewizor, radio, telefon, dostęp do internetu, zestaw do parzenia kawy i herbaty, suszarka.

W Hotelu Express by Holiday Inn*** można skorzystać z restauracji, serwującej wspaniałe posiłki z kuchni polskiej i międzynarodowej. Lobby Bar oferuje Państwu duży wybór napojów oraz alkoholi.

Ponadto, Hotel jest wyposażony w profesjonalne zaplecze konferencyjne (6 sal), mogące pomieścić łącznie 200 Gości.

Przed Hotelem znajduje się obszerny parking dla 120 samochodów i 5 autokarów.

Obiekt położony jest przy ulicy Opolskiej, jednym z głównych szlaków komunikacyjnych w mieście, co gwarantuje dobre połączenie z wieloma ważnymi punktami Krakowa; w pobliżu ważnych dróg dojazdowych do Warszawy, Katowic i Wrocławia. Niedaleko znajduje się Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach.