www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Amadeus * * * *

ul. Mikołajska 20, 31-027 Kraków
telefon: 12 429-60-70, fax: 12 429-60-62,
Ilość miejsc: 44

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w EURO
Pokój 1-osobowy
120 - 150,- €
Pokój 2-osobowy
120 - 150,- €
Apartament
190 - 210,- €

W cenę pokoju wliczone śniadanie oraz podatek VAT.Opłata lokalna w wysokości 1,60zł nie jest wliczona. Dzieci do lat 3 gratis w pokoju rodziców.


klimatyzacjadostęp do internetukawiarnia, drink barw pokojach TV-SATsiłownia, fitnessrestauracjasala konferencyjnaparkingw pokojach telefon
barakceptacja kart kredytowychsaunawindaprzystosowanie dla osób niepełnosprawnych


Elegancja Komfort i Styl

Zapraszamy do Krakowa, gdzie każda ulica, każdy budynek opowiada swoją wielowiekową historię. Zapraszamy do miasta tętniącego życiem kulturalnym i naukowym, pełnego gwaru i radości. Zapraszamy do hotelu, w którym będą Państwo mogli chłonąć tę atmosferę, mieszkając jednocześnie w otoczeniu spokojnym i kameralnym.
Komfort i elegancja. Miły uśmiech, powitanie, sympatyczna i kompetentna obsługa. Każdy z naszych gości może oczekiwać najwyższej jakości serwisu. Może być pewien, że zadbamy o niego w sposób szczególny, by chwile spędzone w Krakowie stały się niezapomniane.
Tutaj jest się w samym centrum Krakowa, a jednocześnie tak daleko od miejskiego gwaru. Za rogiem tłumny Rynek z Kościołem Mariackim, Sukiennicami i kwiaciarkami oferującymi feerię kwiatowych barw, a w hotelowym pokoju cisza i spokój. Relaks w samym centrum miasta. Jedynie tutaj...
Świetna lokalizacja sprawia, że nie trzeba trwonić ani chwili na dojazd do najważniejszych miejsc Krakowa. Wszystko znajduje się tuż obok, wystarczy podejść kilka kroków. Obsługa naszego hotelu chętnie pomoże w zaplanowaniu każdego dnia tak, by można było czerpać w pełni z uroków dawnej stolicy.
W hotelowym pokoju nasi goście mogą poczuć się jak u siebie. Bogate wyposażenie sprzyja komfortowemu odpoczynkowi. Klimatyzowane pomieszczenia z telewizją satelitarną, telefonem i dostępem do Internetu gwarantują ciągły kontakt ze światem. W każdym z eleganckich apartamentów można doznać błogich chwil relaksu w jacuzzi, by potem po pełnym wrażeń dniu zasnąć w przytulnej sypialni.
Hotel Amadeus to relaks tylko dla siebie, romantyczne chwile we dwoje lub radosne chwile z przyjaciółmi. Intensywne poszukiwanie najpiękniejszych zakątków miasta czy wieczór w miłej hotelowej atmosferze ? każdy z gości znajdzie swój sposób na spędzenie czasu.
Każdy dzień tutaj może być inny.
Piwnicom hotelu niepowtarzalny charakter nadają sklepienia, freski i liczne obrazy. To tutaj każdy z gości może zasmakować w wykwintnych daniach naszej kuchni. Pasja, z jaką przygotowujemy dla Państwa nasze potrawy, oryginalność menu i wieloletnie doświadczenie sprawia, że najwięksi smakosze znajdą tu coś dla siebie. Mistrzowie sztuki kulinarnej specjałom kuchni międzynarodowej nadają wspaniały smak, zapach i wygląd. Dla podkreślenia smaku potraw podawane są najwyższej jakości wina z różnych zakątków świata. Siedząc przy suto zastawionym stole, słuchając pięknej muzyki, odnajdą tu Państwo spokój i niezapomniany klimat.
Atmosferę dopełnia przytulna kawiarnia, w której unosi się aromat świeżo parzonej kawy, a oczy kusi widok pysznych deserów o nazwach pełnych poezji i muzyki. Tak słodkim chwilom nie sposób się oprzeć. Amatorów mocniejszych trunków zapraszamy do naszego baru, gdzie uśmiechnięta i przyjazna obsługa serwuje oryginalne drinki. Alkohole klasyczne i egzotyczne, bogactwo gatunków polskich nalewek - to nasz przepis na popołudniowy i wieczorny dobry nastrój.
Wyjątkowy styl hotelu uzupełniają nowoczesne rozwiązania przygotowane specjalnie dla ludzi biznesu. Komfortowe pomieszczenia o bogatym wyposażeniu to świetne miejsce na konferencję, szkolenie czy inne zebranie, które zostanie kompleksowo obsłużone przez pracowników hotelu.
Każdy może być pewien, że w Hotelu Amadeus zostanie potraktowany wyjątkowo a o jakości świadczonych usług świadczy przynależności hotelu do sieci Polish Prestige Hotels & Resorts oraz Small Elegant Hotels.

Hotel Amadeus - Jedyne takie miejsce...


Hotel PTTK Wyspiański