www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Alf *

ul. Klimeckiego 24, 30-706 Kraków
telefon: 12 656-19-42, 652-73-05, fax: 12 656-13-55,
Ilość miejsc: 190

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

W segmentach z łazienką do 2 pokoi
pokój 1-osobowy
105,- PLN
pokój 2-osobowy
155,- PLN
pokój 3-osobowy
215,- PLN
z łazienką do 1 pokoju
pokój 1-osobowy
140,- PLN
pokój 2-osobowy
195,- PLN
pokój 3-osobowy
240,- PLN

Ceny noclegów podane są bez śniadań. (śniadania w okolicy 15 PLN)


w pokojach TV-SATrestauracjaparkingw pokojach TVakceptacja zwierzatbarakceptacja kart kredytowychprzystosowanie dla osób niepełnosprawnychbankiety, przyjęcia
muzyka na żywo


Specjalnością hotelu jest obsługa zorganizowanych grup turystycznych polskich i zagranicznych a w szczególności wycieczek szkolnych. Zróżnicowanie standardowe, cenowe oraz duża baza noclegowa jaką dysponuje obiekt, pozwala na swobodę w przyjmowaniu klientów o różnych preferencjach i wymaganiach. Niestandardowy zaś układ pokoi sprzyja rozmieszczeniu turystów, którzy jak pokazały lata doświadczeń, są bardzo zadowoleni z oferowanych usług.
Obiekt posiada dwie ale szkoleniowe po 25 osób kazda z dostępem do sieci Internet, salę bilardową oraz tenisa stołowego, na życzenie klienta muzyka na żywo.
Dodatkowo hotel zapewniama opiekę przewodnicką dla grup polskich i zagranicznych wraz z programem zwiedzania zabytków Krakowa, organizację szkoleń, spotkań firmowych jak i transfer Gości z Dworca PKP - PKS do Hotelu i odwrotnie. Współpracuje również z Firmami przewoźniczymi, które umożliwiają wynajęcie autokaru na miejscu.