www.hotel.krakow.pl
PENSJONATY, DOMY WYPOCZYNKOWE I TUR...


logo
Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy Exploris

ul. Aleksandry 10, 30-837 Kraków
telefon: 12 657-44-44, fax: 12 657-36-36,
Ilość miejsc: 34

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju/rodzaj noclegu
Cena w PLN
Pokój 1-osobowy
150 - 190,- PLN
Pokój 2-osobowy
200 - 250,- PLN
Apartament dwuosobowy
300 - 360,- PLN
Dostawka
50 - 60,- PLN
Śniadanie (bufet szwedzki)
20,- PLNklimatyzacjadostęp do interneturestauracjasala konferencyjnaakceptacja kart kredytowychbankiety, przyjęcia


Do Państwa dyspozycji oddajemy nowo otwartą część hotelową: 34 miejsca noclegowe w 16 pokojach 2-osobowych i 1 apartamencie. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę i są wyposażone w TV, radio, telefon oraz bezpłatny dostęp do internetu. Obiekt przystosowany jest do przyjęcia osób z ograniczoną możliwością poruszania. Z myślą o Gościach, którzy zamierzają odwiedzić Kraków i spędzić tu kilka dni przygotowaliśmy specjalne, bardzo atrakcyjne oferty weekendowe. Smaczne, domowe posiłki serwowane są w kameralnej, eleganckiej i ciepło urządzonej jadalni.
Jesteśmy doskonale przygotowani na zorganizowanie każdego szkolenia, spotkania firmowego i konferencji opartych o własne programy, jak również o programy indywidualnie przygotowane przez Państwa firmę. Posiadamy nowoczesne, w pełni wyposażone zaplecze konferencyjne oraz znakomicie wykwalifikowany personel. Współpracujemy z firmami szkoleniowymi i trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Do Państwa dyspozycji oddajemy 6 sal szkoleniowo- komputerowych.