www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Sympozjum * * * * *

ul. Kobierzyńska 47, 30-363 Kraków
telefon: 12 261-86-00, 261-86-01, fax: 12 261-87-99,
Ilość miejsc: 170

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój dwuosobowy dla 1 osoby
310 - 500,- PLN
Pokój 2-osobowy
415 - 560,- PLN
Apartament 2-pokojowy
620 - 730,- PLN

Podane ceny zawierają podatek VAT. W cenę wliczone jest również śniadanie, basen i jacuzzi.
Dzieci do lat 12 w pokoju z rodzicami bezpłatnie.

Specialne promocje dla stałych klientów -prosimy o kontakt z hotelem Sympozjum


klimatyzacjaprzystosowanie dla osób niepełnosprawnychw pokojach TV-SATsala konferencyjnadostęp do internetukawiarnia, drink barrestauracjabasensiłownia, fitness
saunaakceptacja kart kredytowych


Pragniemy zaprosić Państwa do pięciogwiazdkowego Hotelu Sympozjum w Krakowie, który jako pierwszy w Polsce przyjęty został do sieci luksusowych hoteli WORLDHOTELS First Class Collection. Hotel oddalony jest zaledwie 2,5 km od historycznego Starego Miasta. Kamienna elewacja hotelu, eleganckie i przestronne hotelowe wnętrza bogate w drewno oraz kamienne posadzki, a także komfortowe, słoneczne pokoje, sprawią, iż poczujecie się tu Państwo wyjątkowo i magicznie.
Profesjonalna i serdeczna obsługa Hotelu Sympozjum czeka specjalnie na Państwa, by umilić Państwu każdą chwilę spędzoną w naszym Hotelu.
Hotel ma zaszczyt oddać do Państwa dyspozycji 80 komfortowych pokoi, przytulne wnętrza naszej Restauracji wraz z Cafe & Drink Bar, sale konferencyjne dla 600 osób, a także Centrum Rekreacji Hotelu Sympozjum, gdzie czekają na Państwa pomieszczenia masażu, saun, basenu, oraz wypoczynku, by mogli Państwo w pełni zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń.
Dogodna lokalizacja Hotelu Sympozjum zapewni Państwu komfortowy dojazd. Jest on zapewniony dzięki odległej zaledwie o 3 km obwodnicy Krakowa - autostradzie A4 oraz Międzynarodowemu Portowi Lotniczemu w Balicach zlokalizowanemu w odległości 14 km od Hotelu.