www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Mistrzów * * *

ul. Zarzecze 124 a, 30-134 Kraków
telefon: +48 12 636 62 78, fax: ,
Ilość miejsc: 97

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój 1-osobowy
180,- PLN
Pokój 2-osobowy
240,- PLN
Pokój 3-osobowy
310,- PLN
Pokój studio (min 4 os.)
80,- PLN/os.

Cena brutto za pokój / dobę ze śniadaniem
Doba hotelowa trwa od 16:00 do 10:00
Prosimy zgłaszać późny przyjazd po godz. 18:00


parkingakceptacja kart kredytowychdostęp do internetusiłownia, fitnessbankiety, przyjęciabasensala konferencyjnarestauracjasauna
solariumw pokojach telefonkort tenisowyw pokojach TV-SATw pokojach TVwindaakceptacja zwierzat


Hotel wybudowany w 2004 roku, położony jest wśród zieleni w malowniczej, willowej dzielnicy Krakowa, zaledwie 10 min od ścisłego centrum miasta. Mimo tak niewielkiej odległości od centrum, w otoczeniu hotelu panuje cisza i spokój. Z okien rozciąga się piękny widok na Las Wolski z górujacym nad nim Kopcem Kościuszki. Nazwa hotelu nie jest przypadkowa - aktywny wypoczynek ułatwiają przyległe do hotelu obiekty sportowe: basen, dwie hale, boisko piłkarskie i centrum fitness. Przy hotelu znajduje się bezpłatny parking.

Dla turystów pragnących zwiedzić Kraków i okolice hotel organizuje wycieczki z fachową, licencjonowaną obsługą przewodnicką. W programie znajduje się m.in. zwiedzanie Starego Miasta, Zamku Królewskiego na Wawelu, żydowskiej dzielnicy na Kazimierzu, kopalni soli w Wieliczce oraz niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz.