www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Quality Hotel Kraków * * *

ul. J Conrada 35, 30-357 Kraków
telefon: 12 290-80-00, fax: 12 290-80-01,
Ilość miejsc: 211

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
01.11.2010 do 31.03.2011
Pokój 1-osobowy
149,- PLN
Pokój 2-osobowy dla 1 osoby
149,- PLN
Pokój 2-osobowy
149,- PLN
Pokój 2-osobowy de luxe
209,- PLN
Śniadanie
25,- PLN

W cenę pokoju wliczony podatek VAT


parkingakceptacja kart kredytowychdostęp do internetubankiety, przyjęciasala konferencyjnaprzystosowanie dla osób niepełnosprawnychrestauracjaw pokojach TVwinda
akceptacja zwierzat


Quality Hotel Krakow*** to nowoczesny obiekt klasy ekonomicznej, położony w bliskości ważnych traktów komunikacyjnych (trasy E40 4 Kraków - Częstochowa oraz trasy wylotowej na autostradę A4 Kraków - Wrocław). Dogodna lokalizacja pozwala na szybkie dotarcie do Rynku Głównego oraz Dworca PKP Kraków Główny. Zmotoryzowanym Gościom hotel zapewnia monitorowany parking.

Hotel oferuje łącznie 106 pokoi o nowoczesnych i funkcjonalnych wnętrzach ( w tym 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych). Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon oraz łazienkę z prysznicem. W całym obiekcie dostępny jest bezpłatnie dla Gości bezprzewodowy Internet. Ponadto w hotelowym lobby znajdują się stanowiska komputerowe również z bezpłatnym dostępem do Internetu.

Hotelowa restauracja - Rosso Nero może ugościć jednocześnie 80 osób i jest czynna do późnych godzin wieczornych. Doskonałe dania kuchni polskiej i włoskiej z pewnością zaspokoją wymagania wszystkich Gości. Restauracja zapewnia także obsługę gastronomiczną konferencji , szkoleń oraz świadczy usługi cateringowe. W restauracji możliwy jest również bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi.

Organizatorom szkoleń , spotkań firmowych , konferencji Hotel zapewnia klimatyzowane 2 kameralne sale konferencyjne o powierzchni 29 i 31 m2 z dostępem do Internetu WiFi wyposażone na życzenie w nowoczesny sprzęt szkoleniowo-konferencyjny. Możliwość dowolnej konfiguracji ustawienia sali ułatwia organizację różnego rodzaju spotkań.