www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
QUBUS HOTEL Kraków * * * *

ul. Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków
telefon: 12 37-45-100, fax: 12 37-45-200,
Ilość miejsc: 379

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w EURO
Pokój 1 osobowy
od 68,- €
Pokój 2 osobowy
od 68,- €
Junior Suite
od 90,- €
Śniadanie
12,- €

Ceny zawierają podatek VAT.Do podanej ceny pokoju należy doliczyć koszt śniadania.


klimatyzacjadostęp do internetuw pokojach TV-SATw pokojach telefonprzystosowanie dla osób niepełnosprawnychkawiarnia, drink barrestauracjabankiety, przyjęciamuzyka na żywo
sala konferencyjnasaunasolariumsiłownia, fitnessbasenparkingakceptacja kart kredytowychwinda


QUBUS HOTEL Kraków jest jednym z dziesięciu obiektów należących do sieci QUBUS HOTEL, skupiającej hotele o najwyższym poziomie świadczonych usług i standardzie wyposażenia.
Hotel położony jest pomiędzy ulicami Port Solny, Krakusa i Nadwiślańską, w bliskim sąsiedztwie historycznej dzielnicy Kazimierz. Położenie Hotelu nad Wisłą i bliskość rekreacyjnych Bulwarów Wiślanych umożliwia naszym Gościom odpoczynek i relaks. Jest także idealnym punktem rozpoczynającym wycieczki na Kazimierz i Stare Miasto. Hotel oddalony jest od Rynku Głównego o ok. 2 km, od Dworca PKP i PKS o ok. 2,5 km i ok. 17 km od lotniska w Balicach.
Hotel jest w pełni klimatyzowany. Standardowe wyposażenie pokoju obejmuje: szybkie łącze internetowe, telewizja satelitarna(telewizory LCD), radio, minibar, telefon, sejf, deska do prasowania i żelazko. Hotel jest również przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.
Hotel oferuje cztery różniące się swoim charakterem punkty gastronomiczne, pięć sal konferencyjnych, Fitness Center, basen widokowy.