www.hotel.krakow.pl
PENSJONATY, DOMY WYPOCZYNKOWE I TUR...


logo
Pokoje Gościnne Astelia

ul. Radzikowskiego 51, 31-305 Kraków
telefon: 12 626-02-37, 604-14-33-14, fax: 12 626-02-74,
Ilość miejsc: 31

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój jednoosobowy
120,- PLN
Pokój dwuosobowy
180,- PLN
Dostawka
40,- PLN

W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, podatek VAT i parking. Cena nie zawiera opłaty miejscowej.


akceptacja kart kredytowychparkingw pokojach TV-SATw pokojach telefondostęp do internetusala konferencyjnabankiety, przyjęcia


Powstały w 2006 roku obiekt znajduje się w północno-zachodniej części Krakowa, w bliskiej odległości od centrum Miasta (około 5km), Międzynarodowego Portu Lotniczego w Balicach (ok.14km), Głównego Dworca Kolejowego (ok.5km) oraz dróg wylotowych w kierunku Wrocławia (A4) i Olkusza (E40). Usytuowana wśród zieleni Astelia, posiada 31 miejsc noclegowych w przestronnych, czystych oraz komfortowo i elegancko urządzonych jedno i dwuosobowych pokojach, wyposażonych w łazienkę z prysznicem, telefon, tv-sat oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W skład obiektu wchodzą pokoje gościnne, bezpłatny, zamykany i monitorowany parking oraz sala konferencyjno-rozrywkowa na 200 osób, doskonale nadająca się na organizację wesel, różnego rodzaju imprez, konferencji oraz szkoleń. Jej uniwersalność i wielofunkcyjność stwarza możliwość pełnego przystosowania do zaistniałych potrzeb.