www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
ParkHotel - Economic * * *

Kraków - Szyce, 32-085 Modlnica
telefon: +48 12-419-13-31, fax: +48 12 419-25-99,
Ilość miejsc: 83

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój 1-osobowy
100 - 120,- PLN
Pokój 2-osobowy
135 - 175,- PLN
Pokój 3-osobowy
170 - 230,- PLN

Ceny zawierają podatek VAT i opłatę miejscową.


parkingakceptacja kart kredytowychdostęp do internetubankiety, przyjęciabarkantor, wymiana walutsala konferencyjnarestauracjaw pokojach telefon
w pokojach TV-SATakceptacja zwierzat


ParkHotel usytuowany jest w rozległym parku, w przyjemnej okolicy Krakowa będącej częścią Parku Krajobrazowego Jury Krakowsko - Częstochowskiej, zaledwie 13 km od centrum miasta.

Jesteśmy gotowi na przyjęcie 82 gości w wygodnych pokojach jednoosobowych dwuosobowych i trzyosobowych z łazienką, TV i telefonem. Parking na terenie hotelowym mieści około 60 samochodów i autokary.

Letnią porą, teren zielony i cienisty starodrzew parku otaczającego hotel tworzą spokojną, relaksującą aurę i dają naszym gościom możliwość pełnego odpoczynku od zgiełku dużego miasta.

Hotelowa restauracja i drink bar oferuje pełne menu w przystępnych cenach i w razie potrzeby podejmie i obsłuży większe, zorganizowane grupy gości. W czasie letniego sezonu turystycznego, szczególnie gdy pozwala na to pogoda, ogródek umożliwia naszym gościom przyjemnie spędzić czas na świeżym powietrzu.

Organizujemy imprezy plenerowe w namiocie ( 300m2, drewniana podłoga) i na terenie przylegającym do hotelu (do 300 osób), a także mniejsze spotkania przy grillu.

Zapraszamy do organizacji szkoleń i konferencji. Jeżeli planują Państwo zorganizowanie wesela, przyjęcia, bankietu, sympozjum lub innej uroczystości, idealnym miejscem na to wydarzenie będą nasze sale restauracyjne, które mogą przyjąć 120 osób