www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
FREE HOSTEL

ul. Starowiślna 32, 31-032 Kraków
telefon: +48 12 423 81 20, fax: +48 12 423 81 20,
Ilość miejsc: 42

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój 2 osobowy
150 do 160,- PLN/pokój
Pokój 3 osobowy
200 do 220,- PLN/pokój
Pokój 6 osobowy
50 do 70,- PLN/os.
Pokój 8 osobowy
50 do 70,- PLN/os.
Pokój 12 osobowy
45 do 70,- PLN/os.

Każda 5 noc free
Opłatę za nocleg należy uregulować w dniu przyjazdu
Doba hostelowa zaczyna się o 13:00 i kończy o 12:00 dnia następnego
Każdy gość otrzymuje komplet kluczy do hostelu i zamykanej prywatnej szuflady - kaucja zwrotna wynosi 20 zł


parkingakceptacja kart kredytowychdostęp do internetubankiety, przyjęciarestauracjaakceptacja zwierzat


Zapraszamy do FREE Hostelu, miejsca, które łączy w sobie to co najważniejsze dla turystów pragnących spędzić niezapomniane chwile w Krakowie: miłą obsługę, komfortowe pokoje w niskiej cenie i fantastyczną lokalizację w centrum Krakowa.
Położony na trasie pomiędzy Kazimierzem, Wawelem i Rynkiem Głównym, zapewnia swoim gościom łatwy i szybki dostęp do najpiękniejszych miejsc Krakowa, a jednocześnie najbardziej znanych i uczęszczanych restauracji i klubów. Nasz personel dostępny 24 h w każdej chwili doradzi Ci jak znaleźć to, czego szukasz, co warto zobaczyć w mieście, jak dotrzeć w ciekawe miejsca, gdzie spędzić wieczór, a także zaproponuje ciekawą wycieczkę w okolice Krakowa.
W naszym Hostelu przekonasz się, że tani nocleg może oznaczać również wysoki standard: starannie urządziliśmy nasze pokoje, z których wiele posiada własne łazienki, a także przygotowaliśmy pokój wypoczynkowy, wyposażony w TV i DVD oraz dostępną przez całą dobę kuchnię. Wszystko po to, by zapewnić naszym gościom wygodę i niezapomnianą atmosferę pobytu w Krakowie.