www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Dwór Kościuszko * * * * *

ul. Papiernicza 3, 31-221 Kraków
telefon: 12 614-14-41, fax: 12 378-99-31,
Ilość miejsc:

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój 1-osobowy
od 250,- PLN
Pokój 2-osobowy
od 290,- PLN
Pokój 2-osobowy de Luxe
od 330,- PLN

W cenę pokoju wliczono śniadanie oraz podatek VAT


klimatyzacjadostęp do internetukawiarnia, drink barw pokojach TV-SATrestauracjasala konferencyjnaparkingw pokojach telefonakceptacja kart kredytowych
bankiety, przyjęciaprzystosowanie dla osób niepełnosprawnych


Hotel Dwór Kościuszko położony jest w północnej części Krakowa 3 km od centrum miasta, na terenie dawnej letniej rezydencji biskupów Krakowskich z XVI w.
Hotel stanowi doskonałe miejsce na odpoczynek w podróży, jak i miejsce dłuższego pobytu rekreacyjnego z rodziną. Idealna lokalizacja zapewnia spokój i ciszę. Łącząc komfort z duchem tradycyjnej, polskiej gościnności oddajemy do Państwa dyspozycji 24 luksusowe pokoje, restaurację w której menu to połączenie staropolskich i europejskich specjałów. Nasza Restauracja idealnie nadaje się do organizowania przyjęć rodzinnych, wesel, bankietów, czy spotkań firmowych i konferencji. Cały obiekt jest klimatyzowany. Naszą dewizą jest wysoka jakość usług i serdeczna, rodzinna atmosfera.


Hotel Pugetów
Hotel Maltański
Hotel Gródek