www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Gródek * * * *

ul. Na Gródku 4, 31-028 Kraków
telefon: 12 431-90-30, fax: 12 378-93-15,
Ilość miejsc:

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój 1-osobowy Standard
od 390,- PLN
Pokój 2-osobowy Standard
od 430,- PLN
Pokój 2-osobowy de Luxe
od 510,- PLN
Apartament
od 850,- PLN

W cenę pokoju wliczono śniadanie oraz podatek VAT


klimatyzacjadostęp do internetukawiarnia, drink barw pokojach TV-SATrestauracjasala konferencyjnaparkingw pokojach telefonakceptacja kart kredytowych
bankiety, przyjęciaprzystosowanie dla osób niepełnosprawnychsauna


Hotel Gródek usytuowany jest na krakowskim Starym Mieście, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Miejsce to pozwala Gościom w pełni korzystać z oferty kulturalno ? turystycznej miasta, a z drugiej strony zapewnia komfort i spokój, ponieważ ulica Na Gródku jest jedynie kameralnym zaułkiem dojazdowym do średniowiecznego zakonu Dominikanek, ulicą mało znaną nawet wśród Krakowian.
W hotelu znajduje się restauracja Gródek, w której można zakosztować wykwintnej polskiej kuchni oraz stylowo urządzony bar ? biblioteka. Nasi Goście mogą odpocząć również w saunie, oranżerii lub na tarasie z widokiem na Stare Miasto. Eleganckie wnętrza, profesjonalny serwis i wyśmienita kuchnia zapewnią Państwu niezapomniane chwile.
W restauracji Gródek organizowane są bankiety i przyjęcia okolicznościowe np. obiady weselne, komunijne, urodzinowe. Oferta skierowana jest także do firm. Hotel Gródek dysponuje pełnym wyposażeniem potrzebnym do organizacji konferencji lub szkoleń.


Hotel Pugetów
Hotel Dwór Kościuszko
Hotel Maltański