www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Andel`s Hotel Cracow * * * *

ul. Pawia 3, 31-154 Kraków
telefon: +48 12 66 00 100, fax: +48 12 66 00 001,
Ilość miejsc:

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.
parkingakceptacja kart kredytowychdostęp do internetusiłownia, fitnessbankiety, przyjęciabarkawiarnia, drink barklimatyzacjasala konferencyjna
przystosowanie dla osób niepełnosprawnychrestauracjasaunaw pokojach telefonw pokojach TV-SATwindaakceptacja zwierzat


andel`s Hotel Cracow jest usytuowany zaledwie 100 m od Dworca Głównego w Krakowie, zaraz obok nowego centrum handlowego "Galeria Krakowska", oferuje 159 pokoi w tym jeden andel´s Apartament z panoramicznym, niezapomnianym widokiem na Wawel i Kościół Mariacki, Senior Suite, 4 Junior Suites oraz pokoje dla osób niepełnosprawnych. Restauracja andel´s Hotel Cracow posiadająca 128 miejsc siedzących czynna jest od śniadania przez lunch do kolacji. Pięć sal konferencyjnych mogących pomieścić do 320 osób, ich indywidualna aranżacja oraz dodatkowo obszerne Foyer, dają możliwość organizacji różnorakich szkoleń, konferencji, bankietów oraz wystaw. Duża wysokość sal konferencyjno-bankietowych oraz ich doświetlenie światłem dziennym są dodatkowym atutem.