www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hotel Kolna * * *

ul. Kolna 2, 30-381 Kraków
telefon: 12 259 35 40 wew 60, fax: ,
Ilość miejsc: 52

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój 1-osobowy
130,- PLN
Pokój 2-osobowy
180,- PLN
Apartament 2-osobowy
260,- PLN
Dostawka
40,- PLN

Wszystkie ceny zawierają śniadanie i podatek VAT.
Dzieci do 4 lat - bezpłatnie.
Dzieci od 4 lat do 12 lat - zniżka 20 zł za każde dziecko.
Opłata za zwierzę - 15 zł
Parking podziemny - 25 zł


parkingakceptacja kart kredytowychdostęp do internetusiłownia, fitnessbankiety, przyjęciabarbasenkawiarnia, drink barklimatyzacja
sala konferencyjnaprzystosowanie dla osób niepełnosprawnychrestauracjasaunasolariumw pokojach telefonw pokojach TVwinda
akceptacja zwierzat


Nowo otwarty obiekt hotelowy usytuowany jest przy Ośrodku Sportu i Rekreacji Kolna.Położenie w spokojnej, malowniczej okolicy, przy jednoczesnej bliskości Lotniska Balice i autostrady A4, sprawia, iż nasz ośrodek jest idealnym miejscem organizacji spotkań biznesowych i wypoczynku.
Posiadamy 3 Meeting Rooms oraz 3 sale konferencyjne A, B, C (z możliwością połączenia w jedną dużą COMPLEX).Każda z sal jest klimatyzowana i wyposażona w najnowszej generacji sprzęt konferencyjny. Standardowe wyposażenie sali wliczone w cenę: rzutnik pisma, ekran, flipchart, mikrofon, nagłośnienie, TV, DVD.Za dodatkową odpłatnością oferujemy: rzutnik multimedialny, mikrofon klapkowy, kabinę do tłumaczeń symultanicznych.
W przerwie obrad zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty gastronomicznej. Organizujemy poczęstunki i przerwy kawowe. W restauracji na życzenie przygotowujemy także obiady, lunche i kolacje. Proponujemy tradycyjne dania kuchni polskiej, jak również dania kuchni innych państwa (francuską, włoską, węgierską, śródziemnomorską). Organizujemy wszelkie imprezy okolicznościowe.
Po pracy można oddać się relaksowi w części sportowo - rekreacyjnej Ośrodka. Do państwa dyspozycji oddajemy basen, hale sportową, siłownię, saunę, możliwość skorzystania z rehabilitacji oraz odnowy biologicznej.
Także z przyjemnością pomożemy Państwu w urządzeniu programu towarzyskiego dla Państwa gości. Oferujemy ciekawy program imprez sportowo-rekreacyjnych: raftingi kajakowe, wyścigi smoczych łodzi i rowerków wodnych, paintball, quady, wieczorne biesiady przy ognisku i grillu.