www.hotel.krakow.pl
PENSJONATY, DOMY WYPOCZYNKOWE I TUR...Aparthotel Styl

ul. Fiszera 34, 31-321 Kraków
telefon: 12 425 15 34, 667 450 793, fax: ,
Ilość miejsc: 16

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój 1-osobowy
134,- PLN
Pokój 2-osobowy
187,- PLN
Pokój 3-osobowy
244,- PLN
Pokój 4-osobowy
286,- PLN

W cenę pokoi wliczono śniadanie oraz podatek VAT.
Można wykupić nocleg bez śniadania.
Ceny pokoi w okresie Świąt oraz Sylwestra mogą ulec zmianie.


dostęp do internetuparkingw pokojach telefonw pokojach TVakceptacja kart kredytowychakceptacja zwierzat


Aparthotel położony jest w okolicach Ikea w centrum, 10-15 minut autobusem/samochodem od krakowskiego rynku. 100 metrów od aparthotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd co parę minut odjeżdzają autobusy.

Goście mają w pokojach darmowy dostęp do internetu oraz podczas całego pobytu obiekt oferuje darmowe napoje gorące. Goście również mogą zostawić samochód na zamykanym parkingu.
Do dyspozycji gości jest piękna i nowoczesna kuchnia z pełnym wyposażeniem. Mogą również odpoczywać korzystając z przestronnego ogrodu, tarasu oraz zestawu wypoczynowego. W ogrodzie znajduje się grill. W salonie na dole przyjazną atmosferę zapewnia kominek oraz fortepian.
Obiekt zaprasza gości ze swoimi czworonożnymi łagodnymi przyjaciółmi... W ogrodzie również jest dużo miejsca... Jeśli ktoś z gości potrzebuje opieki nad psem podczas zwiedzania - obiekt oferuje opiekę nad czworonożnym przyjacielem.