www.hotel.krakow.pl
HOTELE, HOSTELE


logo
Hostel Juvenia

ul. Na Błoniach 7, 30-213 Kraków
telefon: 12 429 38 18, 604 398 814, 692 104 417, fax: 12 429-38-18,
Ilość miejsc: 42

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
pokój 2-osobowy
35,- PLN/os.
pokój 4-osobowy i więcej osobowy
30,- PLN/os.

Zniżki dla grup zorganizowanych.W cenę wliczona jest pościel.
Dla grup jest możliwość zamówienia posiłków w cenie: śniadania 7,00 PLN (w formie bufetu), obiadokolacja (zupa, drugie danie i kompot) 18,00 PLN.


parking


Hostel Juvenia położony jest bezpośrednio na słynnych Krakowskich Błoniach. Są to tereny rekreacyjno-sportowe Krakowa, otoczone zielenią i położone w sąsiedztwie rzeki Rudawy, gdzie krakowianie w wolnych chwilach spacerują, jeżdżą na rolkach i rowerach. Przyjeżdżając do Hostelu Juvenia spędzą Państwo czas w cichym i spokojnym miejscu, a jednocześnie w bliskim sąsiedztwie licznych atrakcji. Do Starego Miasta spacerem możemy dotrzeć w 25 minut. Z drugiej strony znajduje się inna atrakcja Krakowa - Kopiec Kościuszki skąd rozpościera się wspaniała panorama Krakowa, a nawet przy dobrej pogodzie możemy podziwiać Tatry. Zapraszamy wszystkich lubiących sport i aktywny wypoczynek - wokół naszego obiektu znajdują sie trasy biegowe, rowerowe, siłownia, sauna, korty tenisowe i boiska sportowe. Szczególnie zapraszamy grupy i wycieczki szkolne oraz studentów i pracowników naukowych - w pobliżu znajdują się największe krakowskie uczelnie jak Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo-Hutnicza, Akademia Pedagogiczna i Politechnika Krakowska.