www.hotel.krakow.pl
PENSJONATY, DOMY WYPOCZYNKOWE I TUR...


logo
Pensjonat Oko * *

ul. Śnieżna 18, 30-822 Kraków
telefon: 12 658-32-10, 657-78-24, fax: 12 658-32-11,
Ilość miejsc: 16

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Cena w PLN
Pokój jednoosobowy
86,- PLN
Pokój dwuosobowy
129,- PLN
Pokój trzyosobowy
161,- PLN
Pokój czteroosobowy
214,- PLN
Śniadanie
10,- PLNsala konferencyjnaparkingw pokojach TVakceptacja zwierzatakceptacja kart kredytowychdostęp do internetukantor, wymiana walutkawiarnia, drink barw pokojach TV-SAT


Pensjonat znajduje się w spokojnej, zazielenionej i zadrzewionej dzielnicy willowej, w pobliżu trasy E-4, lecz oddzielonej od niej aleją starodrzewu, ogrodami i parkiem. W pobliżu są przystanki dla 5-ciu linii tramwajowych, 6-ciu autobusowych i 2-uch mikrobusowych, co zapewnia bezpośrednią komunikację z centrum i wszystkimi dzielnicami Krakowa.
W sąsiedztwie jest nieduży drink-bar, niedaleko sklepy spożywcze, 2-hipermarkety, mała gastronomia.
Pokoje w pensjonacie mają łazienki, telewizory, radia oraz podręczne przybory. Każdy z nich jest inaczej umeblowany i posiada taras lub balkon. Pomieszczenia ogólnodostępne wyposażono w elementy drewniane i boazerię.
Pensjonat honoruje karty płatnicze i kredytowe wszystkich firm łącznie z American Express. Istnieje również możliwość negocjacji cen i upustów dla stałych Gości.