www.hotel.krakow.pl
MOTELE, CAMPINGIMotel Na Wierzynka

ul. Wierzynka 9, 32-020 Wieliczka
telefon: 12 278-36-14, fax: 12 278-36-14,
Ilość miejsc: 100

Podane ceny są orientacyjne i mogą różnić się od aktualnych. W celu potwierdzenia lub ustalenia cen prosimy o kontakt z wybranym obiektem.

Typ pokoju
Przykładowe ceny w PLN
Pokój jednoosobowy
od 100,- PLN
Pokój dwuosobowy
od 120,- PLN
Pokój trzyosobowy
od 160,- PLN
Pokój czteroosobowy
od 180,- PLN
Śniadanie
20,- PLNdostęp do internetuw pokojach TV-SATsiłownia, fitnessrestauracjasala konferencyjnaparkingw pokojach telefonsolariumprzystosowanie dla osób niepełnosprawnych


Motel położony jest w zacisznej części Wieliczki, w ogrodzie, do dyspozycji gości plac zabaw, grill, Mini Camping, siłownia, solarium, bilard, gry zręcznościowe. Motel proponuje kompleksowe zwiedzanie Kopalni soli w Wieliczce, Krakowa - Wawel, Kazimierz, Tyniec oraz wycieczki do Oświęcimia, Zakopanego, Szczawnicy - Spływ Dunajcem i inne na życzenie klienta.

Na terenie motelu jest także Mini Camping Ogrodowy mogący przyjąć amatorów caravaningu, oraz turystów wędrujących z własnym namiotem. Motel zapewnia utwardzony parking, pełne zieleni, zaciszne miejsce mogące pomieścić 60 osób, pełny węzeł sanitarny, ogródek do spożywania posiłków, stanowiska z zasilaniem przystosowanym również do kempobusów i przyczep.